Beauxbatons!

Beauxbatons Role Play!


#1 2014-04-26 09:03:52

MrFawkes

Ten Co Umila czas.

Skąd: Sint-Leenu-Carrawa-Sofie. (BG)
Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Ogłoszenie.

**W każdym Czarodziejskim miasteczku na tablicy ogłoszeń widać największy, pożółkły pergamin z Informacją.**

Akademia Magii Beauxbatons poszukuję Dyrektora! Każdy chętny zgłasza podpisuję się pod ogłoszeniem podaję swój wiek i dlaczego chcę takowym być. Osoba która uzbiera najwięcej głosów zostaję Dyrektorem Beauxbatons!

[OOC]
Postacie Dorosłe mogą jedynie zostać Dyrektorem/Zgłosić się.

Offline

 

#2 2014-04-26 10:13:58

Daniel_PL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ogłoszenie.

*spogląda na ogłoszenie,po czym się trochę zastanawia i się podpisuje*

George Cruze,20 lat.

Chcem zostać dyrektorem Beauxbatons,poniewaz umiem dopilnować uczniów,niektorzy mowia,ze jestem za młody,prawda,jestem młody ale to nie ma znaczenia!Bardzo lubie dzieci,i do tego jestem bardzo pozadny i odpowiedzialny.


PEDOFIL

Ostatnio edytowany przez Daniel_PL (2014-04-26 10:14:28)

Offline

 

#3 2014-04-26 11:00:03

MrFawkes

Ten Co Umila czas.

Skąd: Sint-Leenu-Carrawa-Sofie. (BG)
Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Ogłoszenie.

**Karteczka została przyklejona do Karteczki Oznajmiającej, że Beauxbatons szuka Dyrektora.**
http://media.melty.fr/article-1289213-ajust_930/sherlock-holmes.jpg

Nazywam się Alex Malarcande, pochodzę z Luksemburgu. Od kilku lat poszukuję pracy, tak ogólnie mam 28 lat. Powinienem dostać tą posadę, ponieważ jestem nadzwyczaj odpowiedzialny. Gdybym dostał tą posadę zrobiłbym wszystko co najlepsze dla tejże Akademii, byłem już kiedyś Dyrektorem Brazylijskiej Szkoły Magii. Dzięki mnie na dzień dzisiejszy jest tam 250 stałych uczniów. 

**Elegancki podpis.**
Alex Malarcande.

Offline

 

#4 2014-04-26 11:14:48

Daniel_PL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ogłoszenie.

*skreslil to,co napisano na gorze i dopisal* Nie,nie jestem pedofilem...To,ze napisałem ,,Ze lubie dzieci'' TO nie oznacza,ze jestem pedofilem!

Offline

 

#5 2014-04-26 11:17:09

MrFawkes

Ten Co Umila czas.

Skąd: Sint-Leenu-Carrawa-Sofie. (BG)
Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Ogłoszenie.

**Kandydatura George'a cała jest popisana słowami: **
PEDOFIL

Offline

 

#6 2014-04-26 12:21:52

Daniel_PL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ogłoszenie.

*przekresla wszystkie słowa ,,pedofil'' i pisz na srodku*

Nie,nie jestem pedofilem!

Offline

 

#7 2014-04-26 12:50:21

MrFawkes

Ten Co Umila czas.

Skąd: Sint-Leenu-Carrawa-Sofie. (BG)
Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Ogłoszenie.

Daniel_PL napisał:

*przekresla wszystkie słowa ,,pedofil'' i pisz na srodku*

Nie,nie jestem pedofilem!

**Im więcej razy skreśla, tym więcej rośnie mu zmarszczek na całym ciele. **
              [OOC]       
//Garom
Przepraszam, jakie to zaklęcie mądralo? , nei sądze aby takie istniało, jak skreśli nic mu się nei stanie chyba że TY na niego rzucisz.

Offline

 

#8 2014-05-04 11:22:19

Dzeo

[Moderator] Dyrektorka

Zarejestrowany: 2014-05-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ogłoszenie.

Jestem Katrina Stossellena , była Uczennica Akademii Magii Beauxbatons . Absolwentka szkoły literatury i sztuk pięknych w Paryżu. Mam 25 lat i myślę że jestem osobą godną na to stanowisko. Mam zamiar kontynuować tradycję Akademii liczę też że odpowiednia kadra nauczycielska będzie potrafiła zdziałać cuda w Akademii i spowodować że odzyska ona taką sławę jak za naszych Dziadków ! Jestem osobą odpowiedzialną i rozumiem powagę tej o to posady
**Elegancki Podpis** Katrina Anna Samanta Diana Stossellena

**Pod liścikiem jest następna karteczka.**
Głosuję na panią Stossellę! Ona zadba o Beauxbatons!

Offline

 

#9 2014-05-04 14:31:08

Garom

Nauczyciel

Zarejestrowany: 2014-05-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ogłoszenie.

**Na tablica pojawiła się Karteczka, mała na którym Małym pismem napisane jest wszystko**
Nazywam się Remus Cruze, Jestem 30 letnim mężczyznom który wie , co to dobre wychowanie, Umiem utrzymać dsycyplinę i dobre zachowanie wśród uczniów, Mam Dużo praktyki do wychowania dzieci, sam wychowuje Troje dzieci a kilka już jest dorosłych, Nigdy się nie przygotowywałem a prosze - Umiem zadbać o rodzinę więc sądze, że Poradzę sobię na stanowisku Dyrektora, krótka opowieść o mnie:
Urodziłem się 25 lat temu, W norwegii , Wiele lat uczyłem się w durmstrangu I dobrze mi szło, jednak nie zawsze miałem dobre zakończenia zdarzeń, Przedstawię jedną sytuację:
**Załączone zostało ruchome zdjęcie, które przedstawia remusa który ochronił ucznia przed ataku akromantuli a sam został sparaliżowany i ranny a potem zabrany przez nauczycieli**
Prawie straciłem życie, za inną osobę, sądze że poradze sobię na tej posadzie, Jestem osoba odpowiedzialną i rozumiem powagę Tej posady i sytuacji w których będe mógł podejmowac decyzję jako dyrektor , Jestem w stanie również zapewnić bezpieczeństwo uczniom przed złymi istotami , które moga pojawić się w szkole, jednak Będe starał się, aby ich nigdy nie zagrażały uczniom szkoły


**Na kartke rzucono dużo zaklęć, więc nie da się jej zerwać i spalić, tylko rzucający zaklęcie może ją zerwać, nie można też na niej dopisać czegoś**

Offline

 

#10 2014-05-04 17:18:21

MrFawkes

Ten Co Umila czas.

Skąd: Sint-Leenu-Carrawa-Sofie. (BG)
Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Ogłoszenie.

*Szybkim krokiem podszedł do Tablicy, looknął na nią kątem oka.* Hmm... *Wziął do ręki pióro, i napisał następujące słowo pod karteczką Remusa.*
AKURAT! Ten, co zabił Amelię Arnoud i Yakushiego Cravela!
**Jakby co Kandydatura Alexa Malarcande zniknęła.**

Offline

 

#11 2014-05-04 19:20:23

Smith

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-03
Posty: 53
Punktów :   

Re: Ogłoszenie.

Jako administrator RP, chciałbym przypomnieć żeby zostać dyrektorem trzeba było przejść rozmowę kwalifikacyjną u Ministra Magii. Na dodatek posada dyrektora była zwykłą posadą, Minister Magii decydował o świecie magicznym a dyrektor natomiast nie, żeby było na niego głosowanie. Jedyne sensowne rozwiązanie to napisane wątku który informuje o wolnej posadzie dyrektora i żeby się na nią dostać trzeba przejść test i rozmowę w ministerstwie.

Pozdrawiam Smith.

Offline

 

#12 2014-05-04 19:23:58

MrFawkes

Ten Co Umila czas.

Skąd: Sint-Leenu-Carrawa-Sofie. (BG)
Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Ogłoszenie.

Oooo! Dobra, z tym do MZawyy. Na PW.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.codinformation.pun.pl www.mistrzowie-skilla.pun.pl www.sojuszabg.pun.pl www.ptrl.pun.pl www.uroda.pun.pl